Kompletní nabídka Isla Margarita Isla Margarita poznávací

Německé cestovní kanceláře

Isla Margarita - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, nejlepší TOP hotely

Ostrov Isla Margarita v Karibském moři kdysi objevil Kryštof Kolumbus. Nachází se v jižní části Karibského moře a je součástí Malých Antil. Spolu s přilehlými ostrůvky Coche a Cubagua tvoří jednu z republik státu Venezuela, zvanou Nová Esparta.

Isla Margarita - dovolená

Isla Margarita je nejen ideální místo báječného odpočinku v prostředí karibského ráje, ale také brána k dalším kouzlům Venezuely, do delty Orinoka, na pláně Canaimy s impozantními stolovými horami &tepuis& a mohutnými vodopády, z nichž úchvatný, nejvyšší na světě Andělský vodopád - Salto Angel - padá z výšky takřka jednoho kilometru. Playa El Agua Asi nejznámější pláž s 5 kilometry jemného písku. Podél pláže vyrostla celá řada hotelů, restaurací a středisek zábavy. Jde o jedno z nejpopulárnějších míst, kam míří nejen zahraniční turisté, ale během dnů volna i místní obyvatelé.

Isla Margarita - dovolená s dětmi

Jsou zde možnosti vodních i plážových aktivit i park s vodními atrakcemi. Na ostrově určitě využijte možnosti výletů nebo podnikněte cestu s najmutým taxi a poznáte velké množství překrásných pláží i divoké přírody. Zajeďte si i do hlavního města Porlamaru a využijte výhodných bezcelních nákupů.

Isla Margarita - ubytování a strava

Ubytování v nižších a menších hotelech, nebo bungalovech. Strava je velmi chutná. Skládá se z ryb, mořských měkýšů, hovězího masa, rýže, fazolí, smažených banánů. Z nápojů je to pivo, džusy z různého ovoce a silné, dobré espresso.

Isla Margarita - zájezdy se slevou

Tento exotický ostrov patří spíše k těm levnějším v oblasti Karibiku. Přesto se Vám může hodit bohatá nabídka zájezdů se slevou first minute, nebo last minute, eventuelně jiná sleva, kterou pro Vás vyhledáme a velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování. Stačí nás jen kontaktovat, nebo navštívit.

Zájezdy se slevou - Isla Margarita
Zájezdy se slevou - Isla Margarita
Zájezdy se slevou - Isla Margarita
Zájezdy se slevou - Isla Margarita
Zájezdy se slevou - Isla Margarita
Zájezdy se slevou - Isla Margarita
Zájezdy se slevou - Isla Margarita
Zájezdy se slevou - Isla Margarita
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou